3. Trešnjić kup

20.06.2022.

Naše su djevojčice odlično odradile svoje natjecanje u Zagrebu na 3. Trešnjić kupu!

U nedjelju, 19. lipnja održan je 3. Trešnjić kup u Sportskom centru Lučko. Na natjecanju je nastupilo 13 naših gimnastičarki.

U 3. kategoriji, Nia Kurtović, Emili Simonaj, Marta Alebić, Nikki Brčić i Sara Boras ekipno su osvojile 2. mjesto! Pojedinačno Emili je zauzela 17. mjesto, Marta 16., Nikki 11., Nia 7. i Sara odlično 6. mjesto.

U 7. kategoriji, u konkurenciji od čak 45 djevojčica, Stela Malnar zauzela je 22. mjesto, Valnea Bukovec 10 te je Nina Volf osvojila brončanu medalju!

Chiara Rusich, Lauren Baričević, Klara Bilen, Nora Rošić i Eliza Spajić u 9. kategoriji su osvojile ekipno zlato! Pojedinačno, Nora je 13., Klara 8., Lauren 7., Chiara 5., a Eliza je osvojila još jednu zlatnu medalju.

Čestitamo svim našim natjecateljicama. Bravo curke!