Prvenstvo Hrvatske 2022 - treći dan

05.06.2022.

Gotovo je ovogodišnje Prvenstvo Hrvatske. Vraćamo se u Rijeku sa čak 24 osvojene medalje!

Trećeg i zadnjeg dana Prvenstva Hrvatske svoje su natjecanje konačno odradile i naše gimnastičarke obaveznog te gimnastičari slobodnog i obaveznog programa.

Mlađe kadetkinje Stella Načinović, Nika Mikašinović, Gaia Klovar Lukarić, Leona Šabotić i Gloria Gregorović ekipno su osvojile brončanu medalju! U konkurenciji od čak 40 djevojčica, Gloria je zauzela 26. mjesto, Nika 19., Leona 14., Stella 13., a Gaia 4. mjesto.

Ekipa kadetkinja također je osvojila brončanu medalju! Pojedinačno, Zara Milin je 28., Mia Marčić 15., Zara Brčić 10. i Lucia Šarac 9.

Mlađa juniorka Tea Milosavljević zauzela je 8. mjesto, juniorka Vita Basan 23., a mlađa seniorka Lara Marinović 20. mjesto.

U slobodnom programu naš kadet Lovro Jagić zauzeo je 4. mjesto, isto kao i mlađi junior Vinko Gracija Deković u obaveznom programu.

Čestitamo svima koji su nastupili na Prvenstvu Hrvatske!