9. Memorijal Darijo Možnik

02.04.2023.

Naše kadetkinje obaveznog programa ekipno su osvojile zlato. Pojedinačno je Mia Marčić bila peta, Zara Brčić druga, a Lucia Šarac najbolja!

Ovaj su vikend naše gimnastičarke nastupale na tri različita turnira u tri različite države. Osim Mađarske i Slovenije, sudjelovali smo i na domaćem turniru, 9. Memorijalu Darijo Možnik, održanom u Zagrebu. Na međunarodnom turniru za univerzalni i mlađe kategorije obaveznog programa nastupilo je 140 gimnastičarki i gimnastičara iz 13 klubova Hrvatske, Makedonije i Bosne i Hercegovine.

Na turniru su nastupile naše kadetkinje osnovnog programa i upravo su one bile najbolja ekipa u svojoj kategoriji. Ekipno zlato zajedno su osvojile Mia Marčić, Zara Brčić, Lucia Šarac, Leona Šabotić, Gloria Gregorović i Zara Milin. U pojedinačnoj kategoriji, Mia Marčić zauzela je peto mjesto, Zara Brčić je osvojila srebrnu medalju, a najbolja u kategoriji bila je Lucia Šarac osvojivši zlatnu medalju.